Druhú výhru v rade zariadil v závere Hossa

Autor: sita/huste |

HK Dukla Trenčín - MHC Martin 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

V súboji desiateho s ôsmym tímom tabuľky Trenčín doma zvíťazil nad Martinom 2:1 v nedeľňajšom zápase 37. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Do vedenia sa ako prví dostali hostia - v druhej tretine sa presadil Radek Dlouhý. Dukla však nezložila zbrane, v závere strednej časti hry dokázal vyrovnať Emil Bagin. Trenčania napokon nepripustili predĺženie a necelé štyri minúty pred koncom otočili stav stretnutia, keď rozhodol Marcel Hossa. Zverenci Jána Kobezdu vyhrali druhýkrát po sebe. Martin sa netešil z triumfu už tretíkrát v sérii.

Tipsport liga 2016/2017 - 37. kolo - nedeľa:

Góly: 39. Bagin (Marcel Hossa, Bulík), 57. Marcel Hossa (J. Švec, Drgoň) - 26. R. Dlouhý (Surovka, Markovič)
Vylúčení: 2:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Adamec - Valo, Krajčík, 1807 divákov

Trenčín: Volden - Bohunický, Bagin, Holenda, Cebák, Trška, Drgoň, Pavúk, Ján Pardavý ml. - R. Tománek, Bulík, Marcel Hossa - J. Ručkay, Sojčík, J. Gašparovič - Denis Hudec, J. Švec, Bezúch - Briestenský, Šimun, Meidl
Martin: Ch. Pavlas - Pulli, M. Dvořák, Brňák, Rusina, P. König, Pacalaj, Salija - P. Koyš, Heizer, R. Varga - Korostin, Galamboš, B. Rapáč - Markovič, R. Dlouhý, Surovka - R. Mráz, Jurášek, D. Rzavský

Stiahnuť flash player Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný
Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.