JOSEF TUREK KONČÍ NA POSTE TRÉNERA DUKLY, MUŽSTVO POVEDIE TROJICA KOBEZDA, PÉNZEŠ, ČACHO

Autor: hkdukla |


Tréner Turek prišiel na lavičku trenčianskeho tímu po 15.kole. V nasledujúcich 20 zápasoch dokázali Trenčania získať 14 bodov a prepadli sa na poslednú priečku tabuľky. Aktuálne má Dukla za sebou sériu ôsmich prehier.


„ Pre nepresvedčivé výkony a výsledky sme odvolali trénerskú dvojicu Turek-Petrovický. Pri mužstve bude pôsobiť od dnešného dňa trénerský triumvirát. Ja budem hlavným trénerom, som zodpovedný za to, čo sme poskladali a tak musím ukázať, že to malo význam. Asistentom trénera bude Július Pénzeš, tretím trénerom, ktorý bude mať poradnú funkciu, bude Viliam Čacho, ktorý je šéftrenérom mládeže Dukly a má dobrý prehľad aj o A-tíme. Situácia je neľahká. Verím, že sa nám to ešte podarí otočiť, k tomu nám dúfam pomôžu aj naši fanúšikovia a budú hráčov povzbudzovať,“ komentoval zmenu na poste trénera generálny manažér Dukly Ján Kobezda. Vyskúša si tak po roku opäť pozíciu manažéra aj trénera v jednom.
 
V sezóne 2015/16 spolu s asistentom Marcelom Hanzalom doviedli mužstvo k piatemu miestu, vo štvrťfinále play-off vypadli 1:4 na zápasy s Banskou Bystricou.


Anketa - Hlasovanie už skončilo

Dosiahne Dukla na play off?